PAR UZŅĒMUMU:

Uzņēmums dibināts 2012 gadā. Everglass specializējas inovatīvu aizsargpārklājumu ražošanā, kuru sastāvu veido keramikas savienojumi. Aizsarglīdzekļus izstrādā augstas raudzes Everglass ķīmijas speciālisti, kuriem ir milzīga pieredze nanotehnoloģiju izstrādē.

KVALITĀTE:

Aizvien attīstoties tirgum, aizsargpārklājumu jomā novērojams kvalitātes prasību pieaugums no patērētāju puses un, atbildot uz to, Everglass speciālisti nepārtraukti pilnveido produktu formulas, tādējādi nodrošinot savu līderību starp konkurentiem.

MĀRKETINGS UN VĒRTĪBAS:

Uzņēmums Everglass turpina attīstīt plašu dīleru tīklu visā pasaulē un rūpējas par jaunu, autorizētu aizsargpārklājumu uzklāšanas servisa centru atvēršanu. Rīkojam bezmaksas seminārus un apmācības. Produktiem piedāvājam tirgum atbilstošas cenas, un lepojamies par godīgo mārketinga stratēģiju.

MŪSU PRIEKŠROCĪBAS:

Augsti tehnoloģisku aizsarglīdzekļu tirgū mēs esam īsti profesionāļi. Darbības pirmsākumos, eksperimentējot ar nano keramikas materiāliem, esam ieguvuši neaizstājamu pieredzi, kas šodien mums ļāvusi piedāvāt patērētājiem lieliskus produktus, kas atbilst augstākajām kvalitātes prasībām un starptautiskajiem standartiem. Zīmols Everglass piedāvā produktus dažādām virsmām: metālam, tekstilam, krāsu un laku aizsardzībai, alumīnijam, stiklam un pat dabīgajai un mākslīgajai ādai.

SADARBĪBA UN PARTNERĪBA:

Nav obligāti izpildāmu nosacījumu franšīzes iegūšanai, Lai sāktu darbu ar Everglass

Sertificējam pārklājumu uzklāšanas servisa centrus, mazumtirdzniecības vietas un automobiļu tirgotājus

Regulāri atjaunojam produktu līniju un uzlabojam produktu formulas

Pasūtījumiem nav minimālās pasūtījuma summas

Nodrošinām klientu tehnisko atbalstu un konsultācijas jebkurā laikā

Preces izsūtam tūlīt pēc pasūtījuma apstrādes, der jebkurš norēķinu veids